Bugun...METE AĞABEYİ ZİYARET ETTİK..
Tarih: 11-08-2017 09:15:09 + -


Emba Enerji elektrik Üretim A.Ş'nin kurucu ortağı ve Yön.Kur.Üyesi ve Genel Müdürü değerli ağabeyim Mete BÜLGÜN'ü İstanbul Levent'teki şirket genel merkezindeki makamında ziyaret ettik..

facebook-paylas
Tarih: 11-08-2017 09:15

METE AĞABEYİ ZİYARET ETTİK..

Emba Enerji Elektrik Üretim A.Ş'nin kurucu ortağı ve Yön.Kur.Üyesi ve Genel Müdürü değerli ağabeyim Mete BÜLGÜN'ü İstanbul Levent'teki şirket genel merkezindeki makamında ziyaret ettik..

Hukuk Fakültesi mezunu Stj.Avukat büyük oğlum Can Cengizhan Durak ve Marmara Üniversitesi Mimarlık Öğrencisi küçük oğlum Ozan Oğuzhan DURAK ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu ziyarette öne çıkan sohbet teknik olmaktan çok manevi ve yaşamsal meseleler ve başarıya uzanan bir ömrün bünyesinde topladığı paha biçilmez tecrübelerden istifade etmek üzerine oldu..

 Üniversiteler kitaplar ve değerli blim insanlarıyla teknik açıdan size ulaşılamaz bilgileri sunabilirler,ancak tecrübe ve başarıya giden yolda yaşanan sürecin derin hissiyatını asla veremzler..

  İşte tamda bu noktada benim idolüm olan gerçek bir başarılı insan timsali saygıdeğer Mete BÜLGÜN ağabey devreye giriyor..

 Çocuklarımla birlikte gittik,çayını kahvesini içtik ve çikulata tadında keyf veren güzel sohbeti ile Mete ağabeyi pür dikkat dinledik..Kendisine,Ailesine ve sevenlerine bir ömür boyu sağlık,sıhhat ve mutlu bir ömür diliyorum..

METE BÜLGÜN..BİR BAŞARI ÖYKÜSÜDÜR.

Dönemin iktidar partisi Anavatan'dan Milletvekilliği yapan,uzlaşmacı ve uyumlu siyasi kariyeriyle ülkemize hizmet eden değerli bir insan ile ilgili bir makale yazma arzum sadece günümüz yaşantısında genlerimize nüksetmiş bencillik hastalığına bir nebze'de olsa ilaç olabilir düşüncesinden başka bir anlam içermemektedir..

O bir Vatansever..

70'li yaşlarında herşeyi görmüş,geçirmiş,mesleğinde ve yaşamının her alanında zirveyi görmüş bir insan..

Ekonomik olarak ihtiyacımız olan herşeye sahip!!

Siyasi olarak en tepe isimlerle ilişkileri her daim iyi..

Çocukları ve Ailesine bir baba ve Aile reisi olarak tüm sorumlulklarını en iyi şekilde yerine getirebilmiş iyi bir baba..

Ekomomik kazancını her zaman yatırıma ayırarak binlerce yurttaşımıza aş,iş,ekmek olarak sunmuş,değerli ve bilinçli iyi bir yurttaş..

2013 Yılında 17/25 aralıkla başlayıp,15 Temmuzda alçak kalkışmayla devam eden sürecin Ekonomimize vurduğu ağır darbeye, milyar dolarlık yatırımla en güzel cevabı vererek Ülkesine,Devletine ve Milletine olan derin sevgisini lafla değil icraatıyla ortaya koyan bir Demokrasi aşığı..

Ülkemizin en zor döneminde Adanamıza dev bir yatırım yapabilmek için ilerlemiş yaşına rağmen mücadele ediyor. Çok hisseli ortaklıkla çıktığı yolda Ülkemizin içinde bulunduğu ağır şartlar nedeniyle(şahsi kanaaatim) ortakları bu yatırımdan bir bir elini çekerken,O bu yatırımın gerçekleşebilmesi için insanüstü bir çaba sarf ediyor,adeta çırpınıyor..

Çinli ortağı Şangay Elektrik yönetiminin bu yatırımdan el çekmemesi için elinden gelen mücadeleyi tek başına yürütüyor.Aile fertleri "artık yeter kendine yazık ediyorsun,çalışmaya ihtiyacın yok,gez,toz,hayatın tadını çıkar" telkinlerine O" Bu Ülkenin bizim gibi Yurtsever işadamlarının yatırımlarına ihtiyacı var,binlerce insan bu işten evine ekmek götürecek,Ülkemin Ekonomisi güçlenecek" diyebilecek kadar iyi bir Milliyetci..

O'nun adı Mete BÜLGÜN..

O' tıpkı Çanakkalede şehit düşen binlerce isimsiz kahraman gibi sadece "ÜLKEME CANIMDA,MALIMDA FEDA OLSUN" diyebilen isimsiz Vatansever..

Bu yatırımın Ülkemize yapılabilmesi için ne kadar yorulduğunuzu,alınteri döktüğünüzü ve şahsi hiçbir çıkarınızı düşünmeden bu mücadeleyi sürdürdüğünüzü en iyi anlayanlardanım diyebilirim.Teşekkürler Mete Ağabey..

Allah Yolunuzuda,Bahtınızıda Açık Etsin..İyiki Varsınız..

 Bu haber 606 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAŞAM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
  Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
 • ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
  ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
 • Cem Yılmaz | Yabancı dil
  Cem Yılmaz | Yabancı dil
 1. Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
 2. ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
 3. Cem Yılmaz | Yabancı dil
VİDEO GALERİ
YUKARI